Тканинні ролети - сучасний та зручний спосіб декору вікон з відмінними сонцезахисними властивостями.

    Основні переваги тканинних ролет :
  • Поєднують у собі практичність та домашній затишок
  • Цільне полотно забезпечує можливість повної ізоляції сонячного проміння
  • Легкі у догляді завдяки антистатичному покриттю ролетних тканин
  • Зберігають предмети інтер'єру від вигорання
  • Дозволяють знизити витрати на кондиціонування та опалення
  • Дозволяють створити приватну атмосферу , сховатися від цікавих сусідких поглядів

Ролету можна задекорувати за допомогою дизайнерських аксесуарів які гармоніюють або контрастують із багатьма ролетними тканинами.

Ще одна можливість реалізувати Ваші дизайнерські задуми та створити унікальний інтер'єр – фотодрук або малюнок на тканині.

Відповідно до вимог часу пропонується автоматичне керування. Управляти сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача практично не докладаючи фізичних зусиль легко і зручно.

Завдяки широкому вибору систем та сонцезахисних тканин, виготовленню під індивідуальні розміри, кожна тканинна ролета - унікальна.

Замовити тканинні ролети в м.Івано-Франківську та Івано-Франківській обл. Виготовлення під індивідуальні розміри протягом 5 робочих днів.

Виїзд дизайнера з каталогами та взірцями в м.Івано-Франківську безкоштовно.

Замовити виїзд тут

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00