Dear House blog 2

І так, інтер'єрні сонцезахисні системи відрізняються великим спектром продуктів: жалюзі горизонтальні і вертикальні, дерев'яні та бамбукові жалюзі, тканинні ролети, ролети Зебра, штори плісе, римські штори. Опишемо основні переваги кожного продукту:

ШТОРИ-ПЛІССЕ - це функціональні системи з пліссерованною поліестрової тканиною, універсальність яких полягає в тому, що систему пліссе можна встановити практично на будь-яке вікно, як по складності форми, так і виду вікна (вертикальні, мансардні, дахові вікна). А великий асортимент тканин надає замовникам і дизайнерам можливість підібрати потрібний колір і фактуру.

ШТОРИ ДЕЛАЙТ- це прекрасна комбінація фукціоналу тканинних ролет і практичності жалюзі. В Делайт полотно тканини складається з чергуючи щільних (кольорових) смуг і прозорих сітчастих смуг. У виробі полотно тканини подвійне, при управлінні ланцюжком смужки зміщуються в двох основних режимах: "закрито-ніч", "відкрито-день". Таким чином, одним рухом руки регулюється затінення приміщення і огляд виду за вікном.

ТКАНИННІ РОЛЕТИ - продукт з широким асортиментом тканин і великим спектром систем і опцій, застосовуваних в залежності від розмірів вікон (проємів) і вимог фіксації. Основні переваги рулонних штор: колекція дизайнерських, фактурних, однотонних і функціональних тканин, зручність в експлуатації і невибагливість у догляді (тканина рулонних штор практично не потребує чищення). Індивідуальний дизайн вікна можна реалізувати,застосовуючи фотодрук на тканині.

РИМСЬКІ ШТОРИ - це підйомні штори, які збираються м'якими складками за допомогою ланцюжка. Основна перевага - можливість вибирати будь-яку шторну тканину і, відповідно, полотно можна зняти з карниза (від'єднати липучку), попрати, попрасувати і знову навісити тканина на карниз. А римські штори виконані з ролетної тканини не потребують особливого догляду, оскільки ролетна тканина не притягує пил.

ДЕРЕВЯНІ та бамбукові горизонтальні жалюзі - це преміальні продукти з натурального матеріалу Басвуд (канадська / далекосхідна липа) і Преміум Бамбук. Зовнішній вигляд виробів і атмосфера затишку та респектабельності в приміщенні - це основні переваги продукту.

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ - класичний вид сонцезахисту. Алюмінієві ламелі забезпечують досить високу ефективність сонцезахисту. ГОРИЗОНТАЛЬНІ жалюзіі - це самий бюджетний варіант.

ВЕРТИКАЛЬНІ жалюзі відмінно декорують великі (по ширині і висоті) проєми , в тому числі проєми зі скосом. Тканинні ламелі повертаються практично на 360 градусів, регулюючи світловий потік.

ТЕПЕР, маючи, ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ кожного виду сонцезахисту залишається вибрати той продукт, який максимально виконає поставлені на них задачі - функцію сонцезахисту, захисту від стороннього ока, та не забувайте про декорування вікна згідно Вашого інтер’єру. Адже саме декорування вікна зробить Ваш інтер'єр завершеним та логічним.

Компанія «Dear House» - професійний сонцезахист та декор вікна в Івано-Франківській обл.

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00