photoprint1

Що таке фотодрук на тканинних ролетах? І чи можна взагалі малювати на таких виробах? Звісно, можна! І друкувати, і малювати. Чому? Дізнайтесь більше у цьому пості.

Фотодрук на тканинних ролетах: замовляти чи не замовляти?

Все частіше наші клієнти запитують про доцільність фотодруку чи створення малюнків на сонцезахисних системах. Якщо відповідати коротко, то фотодрук на тканинних ролетах робити однозначно варто. Чому?

    Ось декілька основних причин
  • Будьте унікальними - улюблений супергерой вашої дитини, важлива дата, унікальний логотип чи просто зображення знайдене в глибинах інтернету, яке змушує вас посміхатись. Що спільного у цих речах? Замовивши фотодрук на тканинних ролетах, ви упіймаєте двох зайців - милуватиметесь якісним зображенням на вікнах та насолоджуватиметесь унікальністю інтер’єрної новинки.
  • Замовляйте з легкістю - замовити фотодрук на тканинних ролетах - дуже легко. Ви обираєте малюнок. Ми турбуємось про те, щоб він відповідав всім вимогам (формат, розмір, розширення, відступи). Коли все узгоджено, друкуємо зображення на струменевих принтерах з використанням чорнил, що відповідають вимогам законодавства.
  • Розвивайте творчість - чому варто спробувати малювати на тканинних ролетах?
    • Перш за все, це весело. Незалежно від вашого таланту малювання на тканинах принесе багато задоволення.
    • По-друге, це можливість задекорувати оселю, додавши у неї власного тепла та хорошої енергії.

Якщо ж малювання - зовсім не ваше заняття, можна скористатись послугами художників. Використовуючи якісні фарби та матеріали, що не пошкоджують тканини, художники створять ексклюзивні малюнки, що підніматимуть вам настрій кожного дня.

Ось основні причини замовити фотодрук чи малюнок на тканинних ролетах. Дізнайтесь більше, зателефонувавши нам.

Радо відповімо на всі запитання.

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00