photoprint1

Що таке фотодрук на тканинних ролетах? І чи можна взагалі малювати на таких виробах? Звісно, можна! І друкувати, і малювати. Чому? Дізнайтесь більше у цьому пості.

Фотодрук на тканинних ролетах: замовляти чи не замовляти?

Все частіше наші клієнти запитують про доцільність фотодруку чи створення малюнків на сонцезахисних системах. Якщо відповідати коротко, то фотодрук на тканинних ролетах робити однозначно варто. Чому?

    Ось декілька основних причин
  • Будьте унікальними - улюблений супергерой вашої дитини, важлива дата, унікальний логотип чи просто зображення знайдене в глибинах інтернету, яке змушує вас посміхатись. Що спільного у цих речах? Замовивши фотодрук на тканинних ролетах, ви упіймаєте двох зайців - милуватиметесь якісним зображенням на вікнах та насолоджуватиметесь унікальністю інтер’єрної новинки.
  • Замовляйте з легкістю - замовити фотодрук на тканинних ролетах - дуже легко. Ви обираєте малюнок. Ми турбуємось про те, щоб він відповідав всім вимогам (формат, розмір, розширення, відступи). Коли все узгоджено, друкуємо зображення на струменевих принтерах з використанням чорнил, що відповідають вимогам законодавства.
  • Розвивайте творчість - чому варто спробувати малювати на тканинних ролетах?
    • Перш за все, це весело. Незалежно від вашого таланту малювання на тканинах принесе багато задоволення.
    • По-друге, це можливість задекорувати оселю, додавши у неї власного тепла та хорошої енергії.

Якщо ж малювання - зовсім не ваше заняття, можна скористатись послугами художників. Використовуючи якісні фарби та матеріали, що не пошкоджують тканини, художники створять ексклюзивні малюнки, що підніматимуть вам настрій кожного дня.

Ось основні причини замовити фотодрук чи малюнок на тканинних ролетах. Дізнайтесь більше, зателефонувавши нам.

Радо відповімо на всі запитання.

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00