plisse1

Часто мова заходить про шторах-плісcе тоді, коли у замовника вікна нестандартної форми і інші варіанти сонцезахисту не підходять. Однак, і на прямокутних вікнах плісcе можуть бути більш функціональні, ніж інші системи сонцезахисту.

Розглянемо на прикладі, натяжна системи плісе Cosiflor VS2 з підтримуючою драбинкою, яка дозволяє управляти світловим потоком, як в нижній частині вікна, так і у верхній. Якщо у вас приватний будинок або квартира, якщо недалеко розташований інший будинок з вікнами «навпаки» - то за допомогою штор плісе дуже зручно закрити нижню частину вікна і залишити відкритою верхню. Так ви будете сховані від сторонніх поглядів і частково від яскравих сонячних променів, а в приміщення буде надходити природний денне світло.

Штори-плісе зручні в управлінні - просто і швидко переміщайте рухливий карниз за допомогою ручки управління і зберіть штору вгорі або внизу і отримаєте повний огляд і вільний світловий отвір. За умови монтажу пліссе між штапиками штори-пліссе не заважають повному відкриванню стулки вікна. Якщо у вас досить високі вікна і, керуючи шторою, до верху дотягнутися складно - варто розглянути вільнозвисающі системи плісе.

Переглянути каталог Штори-пліссе.

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00