pexels photo 106399

Власники приватних будинків та дач можуть насолоджуватись свіжим повітрям, зберігати речі у промислових спорудах та завозити авто у гараж. Проте ці переваги також тягнуть за собою певні труднощі. Для того, щоб не хвилюватись за безпеку автівок чи надійність замків на дверях промислових споруд багато людей обирають ролетні гаражні ворота. Чи раціональний такий вибір? Ось кілька фактів, які допоможуть знайти правильну відповідь.

Які основні переваги таких воріт?

Ролетні гаражні ворота забезпечують надійність приміщень де їх встановлюють. Завдяки гаражним воротам власники котеджів, гаражів та промислових споруд можуть більше не хвилюватись за безпечність вищезгаданих приміщень. Не менш важливим пунктом є зручність таких воріт та простота їхнього керування.

Крім того, правильно встановлені гаражні ворота забезпечують хорошу герметизацію отвору і чудову теплоізоляцію. Це допомагає забезпечити необхідну температуру у приміщенні та зменшити витрати на опалення.

Які бувають види гаражних воріт?

Гаражні ворота відрізняються не лише за виглядом, а й за функціональністю. Перш за все, ворота бувають механічні та автоматичні. Для тих, хто цінує час та комфорт, ідеальним варіантом стануть автоматичні ворота.

Також гаражні ворота поділяють на секційні, підйомно-поворотні та рулонні, які ще називають ролетними. Найпопулярнішим вибором власників приватних будинків є саме ролетні гаражні ворота. Демократична ціна, легкість керування та гарний зовнішній вигляд - основні характеристики, що приваблюють власників гаражів.

Чому саме АЛЮТЕХ?

Обираючи гаражні ворота в Івано-Франківську, ви неодмінно натрапите на продукцію Dear House. Піклуючись про якість та тривалість експлуатації воріт, ми пропонуємо клієнтам гаражні ворота від ТМ Алютех. Основними перевагами воріт цього виробника є антикорозійна стійкість, надійність конструкції, безпечність та естетичність.

Завдяки використанню якісних матеріалів, гаражні ворота від Алютех успішно проходять випробування на довготривалість експлуатації. Стійко витримуючи різні погодні умови та ударні навантаження, ворота також відповідають європейським стандартам безпеки. І головне - завдяки естетичному вигляду такі ворота гарно вписуються в загальну архітектуру, підкреслюючи стиль будинку та надаючи йому престижності.

Які ролетні гаражні ворота обрати?

Зупинивши вибір на продукції Алютех, ви можете обрати між воротами Trend та Classic. Гаражні ворота Trend підходять для приміщень з нормальною вологістю, а Classic - для тих, де вологість підвищена. Доступна ціна, гарний зовнішній вигляд і незмінна якість - характеристики притаманні обом видам воріт.

Зважаючи на переваги ролетних гаражний воріт, все більше й більше власників гаражів обирають саме їх. Таким чином, вони піклуються про безпеку своїх автомобілів і зовнішній вигляд будинків. 

В Івано-Франківську команда  Dear House робить безкоштовні заміри. Звертайтесь за телефоном 095 59 80 388! З радістю допоможемо обрати гаражні ворота. 

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00