pexels photo 80584

Пропонуючи клієнтам найякісніші жалюзі та ролети в Івано-Франківську, ми неодноразово отримували запитання про горизонтальні маркізи та сферу їхнього використання. Саме тому ми вирішили зібрати відповіді на найпопулярніші питання в одній статті. Гортайте нижче, щоб дізнатись все потрібне.

Чому саме горизонтальні маркізи?

Горизонтальні маркізи - один з найпопулярніших видів сонцезахисних систем у Європі. І це не дивно, адже такий вид сонцезахисту дозволяє затінювати приміщення як іззовні, так і всередині приміщення. Окрім того, горизонтальні маркізи не перешкоджають вільному доступу світла та повітря, зберігаючи можливість насолоджуватись виглядом з вікон.

Les Montparnos Montparnasse Paris 33648159861

Які бувають види горизонтальних ліктьових систем?

Співпрацюючи з Interior Plus, одним з найкращих постачальників сучасних сонцезахисних систем, компанія Dear House пропонує клієнтам замовити такі варіанти горизонтальних ліктьових систем:

  • BREEZ - відкрита базова система
  • LIBERTY - відкрита посилена маркіза
  • JUVENTA - базова касетна маркіза
  • SIROCCO - касетна маркіза преміум класу

Крім того, можна замовити горизонтальні маркізи з падаючим ліктем:

  • ATTICA - відкрита балконна маркіза
  • ATTICA PLUS - касетна система
  • ATTICA VINTAGE - маркіза з кованими елементами

automation 2268978 960 720

Де використовують горизонтальні маркізи?

Оскільки горизонтальні маркізи добре відбивають світло, вони перешкоджають утворенню відблисків на моніторах. Саме тому все більше й більше офісних приміщень прикрашають саме горизонтальні маркізи. Щодо ресторанів та кафе, такий тип сонцезахисних систем дозволяє створити необхідний затишок, забезпечивши привабливий вигляд фасадів та літніх майданчиків.

Чи є ще якісь плюси замовлення горизонтальних маркіз? Звісно! Перш за все, це різноманіття дизайнів та кольорів тканин. Крім того, виробники забезпечують високу якість тканин, засвідчену сертифікатами Oeko-Tex. Клієнти можуть бути певними, що під впливом сонця тканини не виділятимуть ніяких шкідливих речовин.

Прагнете дізнатись більше? Пишіть нам! Команда Dear House знає про сонцезахист усе.

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00