pexels photo 80584

Пропонуючи клієнтам найякісніші жалюзі та ролети в Івано-Франківську, ми неодноразово отримували запитання про горизонтальні маркізи та сферу їхнього використання. Саме тому ми вирішили зібрати відповіді на найпопулярніші питання в одній статті. Гортайте нижче, щоб дізнатись все потрібне.

Чому саме горизонтальні маркізи?

Горизонтальні маркізи - один з найпопулярніших видів сонцезахисних систем у Європі. І це не дивно, адже такий вид сонцезахисту дозволяє затінювати приміщення як іззовні, так і всередині приміщення. Окрім того, горизонтальні маркізи не перешкоджають вільному доступу світла та повітря, зберігаючи можливість насолоджуватись виглядом з вікон.

Les Montparnos Montparnasse Paris 33648159861

Які бувають види горизонтальних ліктьових систем?

Співпрацюючи з Interior Plus, одним з найкращих постачальників сучасних сонцезахисних систем, компанія Dear House пропонує клієнтам замовити такі варіанти горизонтальних ліктьових систем:

  • BREEZ - відкрита базова система
  • LIBERTY - відкрита посилена маркіза
  • JUVENTA - базова касетна маркіза
  • SIROCCO - касетна маркіза преміум класу

Крім того, можна замовити горизонтальні маркізи з падаючим ліктем:

  • ATTICA - відкрита балконна маркіза
  • ATTICA PLUS - касетна система
  • ATTICA VINTAGE - маркіза з кованими елементами

automation 2268978 960 720

Де використовують горизонтальні маркізи?

Оскільки горизонтальні маркізи добре відбивають світло, вони перешкоджають утворенню відблисків на моніторах. Саме тому все більше й більше офісних приміщень прикрашають саме горизонтальні маркізи. Щодо ресторанів та кафе, такий тип сонцезахисних систем дозволяє створити необхідний затишок, забезпечивши привабливий вигляд фасадів та літніх майданчиків.

Чи є ще якісь плюси замовлення горизонтальних маркіз? Звісно! Перш за все, це різноманіття дизайнів та кольорів тканин. Крім того, виробники забезпечують високу якість тканин, засвідчену сертифікатами Oeko-Tex. Клієнти можуть бути певними, що під впливом сонця тканини не виділятимуть ніяких шкідливих речовин.

Прагнете дізнатись більше? Пишіть нам! Команда Dear House знає про сонцезахист усе.

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00