Door Blinds Pleated Blinds

Штори-плісе набувають все більшої популярності. Знаючи, як виглядає цей тип сонцезахисту, ви помічатимете їх усюди: в офісах, кав’ярнях та домівках друзів. Все завдяки стильним складкам тканини плісе? Чи таємниця популярності у чомусь іншому?

1. Універсальність форм

Уперше штори-плісе виготовили німецькі майстри у другій половині XX століття. Ще тоді витончені шторки з цікавої тканини припали всім до смаку. XXI століття обдарувало людство корисними винаходами. Штори-плісе не стали винятком. Різноманіття форм та особливості системи дозволяють зараз використовувати штори-плісе для вікон будь-якої форми. Більше не потрібно морочити голову над тим, як задекорувати трапеції, трикутні вікна чи арки.

2. Висока якість

Це одна з характеристик на яких не варто заощаджувати. Саме тому ідеальним варіантом є замовлення тканин у провідних європейських виробників товарів сонцезахисту: J&M та Blocker-Cosiflor. Великий асортимент, висока якість тканин та наявність сертифікату Oeko-Tex дозволяють гарантувати позитивні відгуки клієнтів.

3. Різноманіття стилів

Мінімалістичний інтер’єр у чорно-білих тонах? Затишна кухня у стилі “Прованс” чи скандинавські прохолодні відтінки? Не зважаючи на те, який стиль вам диктує мода чи внутрішній голос, ви зможете знайти штори-плісе, які ідеально підійдуть саме для вашого інтер’єру.
Однотонні та різнобарвні, фактурні тканини у вигляді бджолиних стільників чи жакардові? Непростий, але такий приємний вибір!

Voiles Pleated Blinds

4. Функціональність та безпека

Якими би красивими не були ваші нові штори-плісе, варто впевнитись, що вони є безпечними. До прикладу, сертифікат Oeko-Tex гарантує екологічність таких штор. Нагріваючись під впливом сонячних променів, вони не виділяють шкідливих речовин. А ще такі штори не притягують пил - мінус один пункт у вашому списку прибирання.

5. Зручність у використанні

Як щодо автоматичного керування? Все, що вам потрібно, це пульт або перемикач. Таким чином ви зможете керувати шторами-плісе з будь-якого куточка кімнати без докладання зусиль.

Шукаєте де придбати штори-плісе в Івано-Франківську? Сподіваємось, ця стаття стане вам у нагоді. Гарного шопінгу!

pleated blinds

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00