wooden blinds

Як зробити правильний вибір, коли сонцезахисних систем так багато? Все дуже просто. Потрібно взяти до уваги такі фактори, як функціональність, дизайн та рівень затінення. Щоб було ще легше, дайте відповідь на одне запитання: вам потрібні зовнішні чи інтер’єрні сонцезахисні системи?

Зовнішні сонцезахисні системи

До цього виду сонцезахисту відносять маркізи, перголи, терасні системи та рефлексоли. Найбільш популярними є маркізи - сонцезахисні системи, що прикрашають фасад та створюють додаткову площу з комфортним затінком. Вони захищають від сонця та легкого дощу, створюючи чарівну атмосферу.

Інтер’єрні сонцезахисні системи

Якщо вам потрібен сонцезахист для вікон зсередини, то спектр товарів є досить широким: жалюзі вертикальні та горизонтальні, дерев’яні жалюзі, рулонні штори, штори Делайт, штори-плісе, римські штори. Вертикальні та горизонтальні жалюзі користуються особливою популярністю у власників офісів та адміністративних приміщень. Тим не менше, вдало підібравши матеріал та стиль жалюзі, ви зможете насолоджуватись стильним виглядом жалюзі в квартирі чи приватному будинку. Горизонтальні жалюзі - бюджетна класика. Крім того, алюмінієві ламели забезпечують високий рівень сонцезахисту.

horizontal bl

Штори-плісе

Штори-плісе - системи з плісированої тканини. Найбільшою перевагою цього виду сонцезахисту є можливість встановити систему на вікна будь-якої форми. Тож якщо ви шукаєте сонцезахист для стриманих вертикальних вікон, затишних мансардних чи романтичних вікон на стелі, штори-плісе - найкращий варіант.

pleated blinds

Штори Делайт

Назва говорить сама за себе. Без перебільшень, маючи такі функціональні рулонні штори вдома, ви отримуватимете задоволення від користування цим видом сонцезахисту (з англ. delight - задоволення). Чергування щільних кольорових та прозорих смужок у сіточку надає цим шторам стилю. За допомогою ланцюжка ви легко керуватимете системою, змінюючи рівень освітлення - режими “закрито” та “відкрито” - “День” і “Ніч”. Саме тому ці штори часто називають День-Ніч, або ж Зебра.

Рулонні штори

Великий асортимент фактурних, дизайнерських та однотонних тканин - основна перевага таких штор. Ви з легкістю знайдете сонцезахист, який гарно виглядатиме саме у вашому інтер’єрі. Не менш важливими є такі характеристики, як легкість чистки тканин рулонних штор і зручність експлуатації. Прагнете унікальності? Зробіть свій інтер’єр відображенням вашого смаку - замовте фотодрук на тканині штори.

Римські штори

М'які складки тканини, вишуканий ланцюжок, якісний матеріал - саме так виглядає римська штора. Окрім гарного вигляду така штора є ще й функціональною. Легко знявши тканину з карниза, її можна попрати, попрасувати та знову повісити на вікно.

Дерев’яні жалюзі

Стильно, стримано, функціонально. Оскільки такі жалюзі виготовлені з канадської липи чи бамбука високої якості, вони виглядають респектабельно і додають затишку.

wooden bl

Все ще не знаєте який вид сонцезахисту обрати? Зателефонуйте нам! З радістю допоможемо вам захистити дім від сонця, зробивши його стильнішим та затишнішим.

 

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00