pexels photo 483883

Люди - такі дивні істоти. Всю зиму чекаємо гарячого літа, а влітку скаржимось на спеку. І справді, від надміру сонячних променів користі мало. Мова йде не лише про нездорову засмагу. Захистити від сонячних променів варто не лише шкіру та очі, а й улюблений інтер’єр. Найлегше це зробити за допомогою сонцезахисних систем. Плісе, День-Ніч, жалюзі, римські штори… Що ж обрати? Найкращим варіантом є той сонцезахист, що гарантує максимальний захист від сонця. Детальніше нижче.

Для чого?

Вам точно знайома ця ситуація: зранку так хочеться поспати, але яскраве сонячне проміння не дає шансів це зробити. Або ж інший варіант. Ви півгодини вкладаєте дитину на денний сон, а потім розумієте, що проблема в освітленні - вдень його надто багато для спокійного відпочинку дитини. А ще буває, що ви зібрались великою дружньою компанією подивитись фільм на проекторі. Але через проміння перегляд фільму стає неможливим. Всі ці проблеми можна вирішити створивши 100% затемнення.

Що?

Для повного затемнення найкраще підійдуть системи з ефектом Black Out (блекаут). Серед таких систем:

  1. рулонні штори
  2. штори-плісе
  3. горизонтальні касетні жалюзі Профі-Люкс
  4. дерев’яні горизонтальні жалюзі з тасьмовою драбинкою

pexels photo 48828

Як?

Щоб обрати певну систему, варто звернути увагу на декілька факторів: монтаж системи, управління нею, дизайн, вартість. Наприклад, завдяки компактному встановленню, штори-плісе не виступають і дозволяють стулці відкриватись повністю, тим самим гарантуючи можливість закривання штор зверху вниз та знизу вверх.

Якщо для вас важливим чинником є ще й доступність системи, зверніть увагу на касетні алюмінієві жалюзі. Вартість таких систем є нижчою, ніж плісе. Тим не менше, вони потребують більше часу на догляд.

Наступним кроком є вибір дизайну. На щастя, варіантів настільки багато, що навіть найпримхливіші знайдуть щось для душі. Різні кольори, тканини, матеріали… Щоб додати родзинки, можна замовити фотодрук. Це чудова можливість виразити свій смак. Або ж можна додати шарму за допомогою дизайнерських аксесуарів.

Потрібна допомога у виборі сонцезахисної системи, яка гарантує 100% затемнення? Команда Dear House з радістю вам допоможе.

 

Контакти

Dear House , 76000, Україна, Івано-Франківськ
Набережна-Приозерна, 55050 244 16 21

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 15:00