pexels photo 483883

Люди - такі дивні істоти. Всю зиму чекаємо гарячого літа, а влітку скаржимось на спеку. І справді, від надміру сонячних променів користі мало. Мова йде не лише про нездорову засмагу. Захистити від сонячних променів варто не лише шкіру та очі, а й улюблений інтер’єр. Найлегше це зробити за допомогою сонцезахисних систем. Плісе, День-Ніч, жалюзі, римські штори… Що ж обрати? Найкращим варіантом є той сонцезахист, що гарантує максимальний захист від сонця. Детальніше нижче.

Для чого?

Вам точно знайома ця ситуація: зранку так хочеться поспати, але яскраве сонячне проміння не дає шансів це зробити. Або ж інший варіант. Ви півгодини вкладаєте дитину на денний сон, а потім розумієте, що проблема в освітленні - вдень його надто багато для спокійного відпочинку дитини. А ще буває, що ви зібрались великою дружньою компанією подивитись фільм на проекторі. Але через проміння перегляд фільму стає неможливим. Всі ці проблеми можна вирішити створивши 100% затемнення.

Що?

Для повного затемнення найкраще підійдуть системи з ефектом Black Out (блекаут). Серед таких систем:

  1. рулонні штори
  2. штори-плісе
  3. горизонтальні касетні жалюзі Профі-Люкс
  4. дерев’яні горизонтальні жалюзі з тасьмовою драбинкою

pexels photo 48828

Як?

Щоб обрати певну систему, варто звернути увагу на декілька факторів: монтаж системи, управління нею, дизайн, вартість. Наприклад, завдяки компактному встановленню, штори-плісе не виступають і дозволяють стулці відкриватись повністю, тим самим гарантуючи можливість закривання штор зверху вниз та знизу вверх.

Якщо для вас важливим чинником є ще й доступність системи, зверніть увагу на касетні алюмінієві жалюзі. Вартість таких систем є нижчою, ніж плісе. Тим не менше, вони потребують більше часу на догляд.

Наступним кроком є вибір дизайну. На щастя, варіантів настільки багато, що навіть найпримхливіші знайдуть щось для душі. Різні кольори, тканини, матеріали… Щоб додати родзинки, можна замовити фотодрук. Це чудова можливість виразити свій смак. Або ж можна додати шарму за допомогою дизайнерських аксесуарів.

Потрібна допомога у виборі сонцезахисної системи, яка гарантує 100% затемнення? Команда Dear House з радістю вам допоможе.

Відгуки

Назар Курник

Тішусь тим, що в Івано-Франківську є настільки відповідальні фірми, Dear House, повинен бути прикладом ведення бізнесу для багатьох )))

Мирослава Онищенко

Рекомендую!!! Професійний, грамотний підхід до роботи і до клієнтів. Дякую за красу яку ви для нас створили

Світлана Левко

Довго збиралася «одягнути» в тканинні ролети свої 8 балконних вікон. І не пошкодувала, що звернулася саме в «Dear House”. Просто чудова робота! Приємно мати справу з професіоналами.

Анжеліка Білокон - Інжеватова

Свіжі враження та захват від виконання, адже Ярина та Ольга знають як вірно досягнути бажаного результату. Тут і відчуття стилю, смак, професіональний підхід, та просто дуже приємне спілкування. А про вибір матеріалів, технік та новинок взагалі нема слів. Молодці! Ми дякуємо вам за той затишок, який ви створили для нас.

Надія Коропетська

Скористалася послугами "Dear House" і не пошкодувала. Дякую Ярині за слушні та професійні поради, оперативність виконання замовлення і щире, приємне спілкування! Бажаю успіхів!

Ірина Ковалевська

Дiвчата фахівці своєї справи і дійсно творчі люди! Успіхів вам!

Юліана Равлюк

Величезний асортимент, саме головне якісна продукція...Хороші, приємні дівчата...тому всім рекомендую.!!))

Іванна Стріпачук

Насамперед хочу висловити велику вдячність молодій креативній команді -Dear House!!!Ви любите свою роботу-і це головне,той європейський підхід до справи дає вам змогу задовільнити вимоги найвибагливішого клієнта! Рекомендую!

Тоня Терсенова

Хороший сервіс, приємні дівчата, якісна робота. SoloWay Dance Centre дуже вдячні вам

Ірина Стецишин

Ролети якісні і красиві,великий вибір тканин.Дівчата -молодці, дуже приємні і комунікабельні,професійно зробили свою роботу. Рекомендую!

Мар'яна Васютяк

Дуже зручно. Купувала тканинні ролети, оскільки в нас маленька дитина і потрібно закриватися , щоб дитина спала. Подзвонила , майстер приїхав з каталогом , заміряв , через 6 днів встановили. Дуже дякую.

Марина Садовая

Вдале рішення для вікон на кухні. Особисто у мене невеличка кухня і газова плита розташована біля вікна, тому ніякі штори-тюлі туди не підходили з елементарних міркувань безпеки. А ролети вписались ідеально, ще й вдало доповнили інтер'єр, без них ніби чогось не вистачало...

Контакти

пн-пт.

10:00 - 19:00

cб.

10:00 - 16:00